Wyjątkowy gość w naszym Przedszkolu

W okresie ferii zimowych nasze Przedszkole odwiedziła Pani Izabela Michta- autorka książek dla dzieci.
Z tej okazji zorganizowaliśmy „Wspólne czytanie przy kominku”.

Nazywam się Izabela Michta. Z wykształcenia jestem pedagogiem specjalnym, aktualnie spełniam się jako pełnoetatowa mama dwóch chłopców i autorka książek dla dzieci. Poza pisaniem moją pasją jest muzyka oraz podróżowanie wraz z mężem i synkami, a misją – rozbudzenie miłości do książek w każdym maluchu i przekonanie dorosłych, że czytanie dzieciom jest ważne i potrzebne i może stać się najmilszym i niezwykle wartościowym codziennym rytuałem. Dlatego na różne sposoby promuję czytanie w ramach swojej akcji #WoleMole.

Jestem autorką kilkunastu książek, między innymi: Benio, tata i reszta świata (Wydawnictwo Skrzat), Podróż do wnętrza ucha (Wydawnictwo Tadam), Co warto wiedzieć o przyrodzie (Wydawnictwo Greg), oraz Łukasz ratuje misia, czyli jak udzielać pierwszej pomocy (Wydawnictwo Dwukropek). Piszę także do czasopism- dotychczas współpracowałam z kwartalnikiem „Pstryk Myk”, mam też stałą rubrykę w miesięczniku „Mały Promyczek”. Miałam także okazję stworzyć teksty do trzech piosenek dla dzieci.

Piszę zarówno wierszem, jak i prozą.

Można mnie znaleźć na mojej stronie: www.izabelamichta.pl gdzie od czasu do czasu dzielę się wydarzeniami dotyczącymi mojej twórczości, a także pokazuję fajne książki dla dzieci. Najbardziej aktywna jestem na Facebooku: https://www.facebook.com/izabelamichta/ i w mojej grupie #WoleMole. Mam także konto na Instagramie: https://www.instagram.com/izabelamichta/ oraz kanał na YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCeLhe18z35vANwA2JOx1Dww?view_as=subscriber -na razie skromny, ale w najbliższym czasie warto tam zaglądać, ponieważ szykuję coś ekstra =)