Konkurs recytatorski pt. „Wiosna Nasza radosna”

Wraz ze zbliżającym się Pierwszym Dniem Wiosny w Naszym Przedszkolu dnia 19.03.2024r. odbył się wiosenny konkurs recytatorski pt.: „Wiosna Nasza radosna”. W konkursie wzięło udział 19 dzieci. Każde z Nich przygotowało się perfekcyjnie. Dzieci były przebrane w piękne wiosenne stroje. Po przedstawieniu przygotowanych wierszy uczestnicy z opiekunami udali się na poczęstunek, a Jury przystąpiło do wyboru wygranych. Zadanie to okazało się bardzo trudne ze względu na wysoki poziom umiejętności recytowania, jaki reprezentowali uczestnicy. Ostatecznie przyznano dyplomy oraz drobny prezent dla wszystkich dzieci. Wyróżniono pięcioro dzieci oraz przyznano miejsce I, II oraz III.

Składamy serdeczne podziękowania za uczestnictwo w konkursie wszystkim uczestnikom oraz wszystkim opiekunom za włożony trud w przygotowanie dzieci. Było nam bardzo miło gościć Państwa w Naszym Przedszkolu i serdecznie zapraszamy na przyszłoroczne edycje konkursów recytatorskich.

Przedstawiamy wyniki konkursu:

I miejsce – Amelia Kijowska Przedszkole Miejskie nr 46